O firmie

 

 

Ekskluzywna usługa krawiecka w Twoim domu !

Choć słynna Marilyn Monroe uważała, że „wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, by ich lepiej rozpoznać” to my, przynajmniej w tej kwestii, nie możemy się z nią zgodzić. Jesteśmy doświadczoną, nowocześnie zarządzaną firmą krawiecką, która od lat szyje modne marynarki, garnitury i spodnie – skrojone indywidualnie dla naszego Klienta. Dla nas każdy mężczyzna jest inny, a efekty pracy naszych krawców zawsze podkreślają jego wyjątkowość. Sorry Marilyn...

    W krajach anglosaskich nie do pomyślenia jest, by szanującemu się mężczyźnie brakowało w szafie, skrojonej i uszytej specjalnie dla niego marynarki, garnituru, czy fraka. W języku angielskim nawet słowo określające zawód krawca - „tailor” współdzieli swoje znaczenie z czasownikiem „to tailor” – dopasować, dostosować. To jest najlepszy dowód na to, jakimi kryteriami powinieneś się kierować szukając dla siebie eleganckiego ubrania.

    Oczywiście czasy się zmieniają, także krawiectwo idzie z duchem czasu. Najlepszym tego przykładem jest nasza firma. Suitsquare.pl to koncept, który dzięki wykorzystaniu Internetu umożliwia naszym najlepszym krawcom skupić się na tym, co robią najlepiej – szyciu doskonale skrojonych marynarek i garniturów dla naszych Klientów. Do tego w rozsądnych cenach, nie spotykanych nigdzie indziej w przypadku tego typu, ekskluzywnych usług.    Teraz nie pozostaje nam już nic innego jak tylko, zaprosić Cię do pobrania miary!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl