Opcje przeglądania

Nowość

Promocja

Produkt dnia
Garnitur VOGUE
Garnitur VOGUE
1 199,00 zł
szt.
Garnitur IMPERIAL
Garnitur IMPERIAL
1 299,00 zł
szt.

Ile bawełny powinny mieć modne koszule męskie szyte na miarę?

 To odwieczne pytanie wielu Panów. Z jakiego materiału kupować najlepsze koszule męskie? Jaka jest optymalna zawartość bawełny w materiale? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Im więcej bawełny w koszuli, tym jest ona wygodniejsza. Jednak obecność włókien syntetycznych również jest pożądana. To one sprawiają że koszula się tak szybko nie mnie i nie gniecie, bardzo ładnie się również układa na ciele. Między innymi z tego powodu, szyjemy dla naszych klientów koszule męskie na wymiar z 65% bawełny. Naszym zdaniem jest to optymalny wybór, łączący trwałość koszuli z jej wysoką estetyką i wygodą użytkowania.

Do czego są potrzebne włókna syntetyczne w koszulach męskich?

 Czy denerwują Cię zagniecenia na świeżo wyprasowanych koszulach? Często wystarczy krótka jazda samochodem, aby plecy koszuli wyglądały jak po wyjęciu jej z pralki. Aby tego uniknąć, warto wybierać koszule męskie z 65% bawełny. Pozostałą częścią są włókna nylonowe, które zwiększają sztywność i uniemożliwiają tak szybkie gniecenie materiału.

Czy koszule męskie szyte na miarę są lepsze od koszul gotowych?

 Uważamy że tak. I nie ma do tego żadnych wątpliwości. Zamawiając koszule męskie szyte na miarę z 65% bawełny, masz gwarancję że zostanie ona uszyta właśnie dla Ciebie. Każdy jej element będzie odpowiadał anatomii Twojego ciała. Długości rąk, grubości, wysokości i pozostałym parametrom, które zmierzysz, a wyniki zapiszesz w formularzu zamówienia. Na tym jednak nie kończą się zalety koszul szytych na miarę. Czy masz jakiś rodzaj kołnierzyka, z którym koszule najbardziej Ci się podobają? Jeśli tak, możesz sobie zażyczyć jego wykonanie w swojej koszuli. Wszelkie modyfikacje dotyczące kołnierzyków, mankietów, plis czy kieszonek wykonujemy w cenie zamówienia. Jest to realna szansa na spersonalizowanie Twojej koszuli, aby najlepiej spełniała Twoje oczekiwania. W efekcie, po kilku dniach od złożenia zamówienia, zostanie Ci dostarczona świeżo co uszyta koszula, elegancko złożona i zapakowana, idealna na prezent dla kogoś lub dla samego siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl